Ogłoszenia duszpasterskie 20.01. 2019 Druga Niedziela Zwykła

1. W kościele trwa tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan. Zakończenie nastąpi w sobotę świętem Nawrócenia św. Pawła.

2. W tym tygodniu w dni powszednie nie będzie Mszy św. w kościołach na filiach.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

4. W tym tygodniu w piątek uczniowie szkoły podstawowej i młodzież gimnazjum i ponad gimnazjalna rozpoczynają ferie zimowe życzę dobrego wypoczynku i nabrania sił do dalszej nauki.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na potrzeby parafii.

6. Wczoraj zakończyłem okres wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Bardzo wszystkim dziękuję za miłe i życzliwe przyjęcie, za dobre słowa i budujące rozmowy, dziękuję za zainteresowanie i troskę o kościoły w naszej parafii. Sprawozdanie z kolędy przedstawię w przyszłą Niedzielę. Bardzo dziękuję naszym ministrantom za podjęty trud kolędowania, za wspólną modlitwę i postawę prawdziwego, wiernego Panu Bogu ministranta.