Ogłoszenia duszpasterskie 20.03.2022r. III Niedziela Wielkiego Postu.

1. Nabożeństwo Droga Krzyżowa w kościołach naszej Parafii:
Biała – piątek g. 15.00.,
Długie – piątek g. 17.00.,
Linówko – wtorek g. 17.00.,
Lutkowo – czwartek g. 17.00.,
Starzyce – poniedziałek g. 17.00.

2. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w Starzycach w poniedziałek o g. 17.00. i w Linówku we wtorek o g. 17.00.

3. W środę w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa różańcowa o pokój na świecie. Msza św. zostanie odprawiona w intencji zmarłego 4 lata temu ks. Kazimierza Janasa, pierwszego proboszcza parafii. Zapraszam i zachęcam do wspólnej modlitwy.

4. W piątek 25 marca br., Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z tym zapraszam wszystkich do kościoła parafialnego na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00, zakończone uroczystym odmówieniem Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, a także na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji pokoju na Ukrainie i o nawrócenie Rosji.
W tym dniu zapraszam do wspólnej modlitwy Parafian z każdej miejscowości należącej do Parafii. Zapraszam członkinie i członków Żywego Różańca oraz tych którzy chcieliby podjąć modlitwę różańcową we Wspólnocie Żywego Różańca.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i wstawiennictwa świętych Patronów.

6. Bóg zapłać za ofiarę złożoną do puszki Caritas z przeznaczeniem dla Uchodźców z Ukrainy. Złożono 560zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii i na spłacenie długu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.