OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.08.2023r. XX NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Codziennie o g. 15.00. odmawiamy w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa. Zapraszam do modlitwy.

2. W tym tygodniu w liturgii:

poniedziałek, wspomnienie św. Piusa X Pp.

wtorek, wspomnienie NMP Królowej.

czwartek, święto św. Bartłomieja.

sobota, uroczystość NMP Częstochowskiej w tym dniu o godz. 17.00. w czasie Mszy św. będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony ziemi. Pomimo tego, że nadal trwają żniwa zgromadźmy się na Mszy św. dziękczynnej. Zapraszam wiernych ze wszystkich miejscowości naszej Parafii, Rolników, Ogrodników, Sołtysów, Koła Gospodyń Wiejskich, wszystkich związanych z pracą rolniczą. Jeżeli są zrobione już wieńce żniwne przywieźcie je do kościoła parafialnego, tak samo kosze z warzywami i owocami. Abyśmy mogli przedstawić Panu owoc ziemi i pracy rąk ludzkich. Po Mszy św. na placu przed kościołem parafialnym będzie można zjeść kiełbaskę z grilla i ciasto, wypić kawę, herbatę. Festyny dożynkowe będą organizowane po oficjalnym zakończeniu żniw.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne, a także te co miesięczne na remont i upiększanie naszej świątyni. Można również oddzielnie składać ofiary na witraże do naszego kościoła albo zasponsorować wspólnie przez kilka rodzin.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.