Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020r. XXV Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj dzieci z naszej parafii z klasy III otrzymają modlitewniki i oficjalnie rozpoczną całoroczne przygotowanie do I Komunii świętej.

2. Bardzo dziękuję parafianom, którzy uczestniczyli w adoracji Krzyża i nabożeństwach odprawianych w kościele parafialnym.

3. Bardzo dziękuję za ofiary złożone do puszki na Ziemię Świętą. Złożono 135zł.

4. We wtorek 22.09. o g. 17.00. zapraszam na spotkanie do kościoła parafialnego uczniów z klasy VI, VII i VIII, oraz młodzież którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – święto św. Mateusza Ap i Ew., w środę – św. Ojca Pio.

6. Komunikaty Kurii Metropolitalnej:
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie zaprasza na spotkanie otwarte w sprawie Pieczy Zastępczej. Dnia 24.09. 2020r o godz. 17.00. w auli Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124.

Tegoroczne Dni Młodych oraz Dni Skupienia Służby Liturgicznej odbędą się w Chojnie w dniach 3-4 października, będą częścią obchodów XXXV Światowego Dnia Młodzieży. Pod hasłem: Młodzieńcze wstań. Młodzież spoza Chojny zaproszona jest w sobotę 3.10. wraz z opiekunami. Należy ze sobą zabrać prowiant. Więcej informacji można uzyskać w internecie wpisująć Archidiecezjalne Dni Młodych.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam życzenia zdrowia i Bożej opieki.

8. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na 2021rok. Zgłaszanie intencji w dni powszednie po Mszy św. lub w biurze parafialnym. W niedzielę po Mszy św. proszę nie zgłaszać intencji.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

10. NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANNY – w sobotę 26.09. o godz. 17.00.