OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. IV Niedziela wielkanocna to tzw Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania dla ludzi do stanu kapłańskiego, pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek powie wam mój Syn”. Zachęcam do modlitwy w intencji powołań, a także o świętość życia dla kapłanów.
2. W poniedziałek 22.04. Msza św. w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i błogosławieństwo indywidualne relikwiami świętego Papieża w Starzycach o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich parafian.
3. Msza św. w tygodniu w kościołach filialnych wg planu.
4. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji Polski i Polaków. Zapraszam na modlitwę do kościoła parafialnego codzienne o godz. 15.00.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji obrony życia i Msza św. o godz. 17.00. w kościele parafialnym.
6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożej opieki.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne. Do puszki Caritas w zeszłą niedzielę złożono 890zł z przeznaczeniem na pomoc dla rodziny poszkodowanej pożarem w Oświnie. Bóg zapłać za dar serca.
8. Komunikaty Kurii Metropolitalnej w Szczecinie.
Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska we współpracy z Gminą Wolin i Fundacją „Szczecińska”, w Roku Jubileuszu 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, serdecznie zaprasza na Archidiecezjalne Dni Młodych do Wolina w dniach od 30 maja do 1 czerwca br. Tegoroczne hasło brzmi: „Ci, którzy pokładają nadzieję w Panu, pobiegną i nie będą zmęczeni” (por. Iz 40, 31), więcej informacji na stronie: www. ichtis.info
„Ksiądz Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza w sobotę, 8 czerwca br. na VI Archidiecezjalną Pielgrzymkę Dzieci. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich dzieci, a szczególnie do dzieci komunijnych i ich rodziców, w intencji dziękczynnej za przyjętą I Komunię Św.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.