Ogłoszenia duszpasterskie 22.07.2018r. XVI Niedziela Roku.

1. W tym tygodniu w dni powszednie zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.
2. W poniedziałek 23.07. obchodzimy liturgiczne święto św. Brygidy, współpatronki Europy.
3. W środę 25.07. obchodzimy w liturgii święto świętego Jakuba Apostoła i wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców.
4. W czwartek 26.07. wspominamy w liturgii św. Annę i Joachima, rodziców NMP. W naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać uroczystości odpustowe. Sumę odpustową o godz. 18.00. odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Kan. Mirosław Gębicki. Po Mszy św. Będzie poświęcenie pojazdów – bardzo proszę pojazdy ustawić na ulicy wzdłuż muru kościelnego i cmentarnego. Po Mszy św. I poświęceniu pojazdów zapraszamy do degustacji słodkich wypieków, przygotowanych przez nasze Parafianki. Ofiary dobrowolne składane z okazji poświęcenia pojazdów i degustacji słodkich wypieków będą przeznaczone na remont kościoła, który wkrótce rozpoczynamy.
5. SPOWIEDŹ ŚW. PRZED ODPUSTEM W PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ
O GODZ. 17.30.
6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Parafii. Na remont kościoła złożono 470zł.
8. W dniach 27-29 września br. Organizujemy pielgrzymkę do sanktuariów: w Skrzatuszu, Toruniu, Licheniu, Kaliszu Wlkp, Częstochowie i na Górze św. Anny. Koszt wyjazdu 420zł. (w cenie przejazd komfortowym autokarem, wyżywienie, noclegi, ubezpieczenie, opłaty postojowe,