Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019r. XXV Niedziela zwykła.

1. W poniedziałek 23.09. o godz. 5.00. wyruszamy na pielgrzymkę parafialną do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie i do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze. Po drodze będziemy zwiedzać inne ciekawe miejsca historyczne i religijne. Zbiórka pielgrzymów w kościele parafialnym o godz. 4.40. Po modlitwie i błogosławieństwie wyruszymy na pielgrzymi szlak. Bardzo proszę o modlitwę za nas pielgrzymów, my również będziemy się modlić za naszą parafię. Powrót pielgrzymów nastąpi w sobotę 28.09, późnym wieczorem. W razie potrzeby kapłańskiej posługi proszę kontaktować się z Księdzem Dziekanem Jarosławem Dobroszem w Ińsku tel. 699 711 483 lub z Księdzem Proboszczem Mariuszem Batorem w Kani tel. 91 562 21 05.
2. Mszy świętej w tygodniu nie będzie.
3. W zeszłą sobotę odbyły się dożynki gminne w naszej miejscowości, chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za włożony trud i osobiste zaangażowanie. Bóg zapłać.
4. Ojciec Święty Franciszek, ogłosił miesiąc październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani. Kościół Chrystusa z misją w świecie”.
5. Komunikat Kurii Metropolitalnej w Szczecinie: „Papież Franciszek będzie sprawował Mszę Świętą na Placu Świętego Piotra w Rzymie z okazji 105-tego Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy w niedzielę, 29 września br. Ojciec Święty prosi wszystkich wiernych, by włączyli się w te obchody odbywające się pod hasłem „Nie chodzi tylko o migrantów”. Tego dnia Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga odprawi Mszę Świętą w intencji migrantów i uchodźców o godz. 12.30 w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bielicach k. Pyrzyc.”
6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
7. Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na tacę i remont naszego kościoła. We wrześniu złożono 650zł, Ze sprzedaży fantów złożono 400zł, ze sprzedaży ciasta na dożynkach złożono 300zł. W sumie zebrano 11934zł.
8. Wszystkim parafianom życzę Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.