Ogłoszenia duszpasterskie 22. V.2022r. VI Niedziela Wielkanocna.

1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej odprawiamy w Niedzielę po Mszy św. W dni powszednie wg stałego planu w kościele parafialnym i na filiach.

2. We wtorek liturgiczne wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Msza św. w Linówku o godz. 17.00.

3. W środę w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe i Msza św. o godz. 17.00. Po Mszy św. odmawiamy Litanię do św. Józefa.

4. W czwartek 26 maja przypada Dzień Matki, wszystkim Matkom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Anny Patronki Matek. Msza św. w intencji Matek o godz. 17.00. W tym dniu rozpoczniemy co miesięczne spotkania modlitewne w kościele ku czci św. Anny naszej Patronki, każdego 26 dnia miesiąca od maja do listopada, będziemy uczestniczyć w nabożeństwie do św. Anny i we Mszy św. w intencji wszystkich parafian i poszczególnych rodzin. Będzie to również nasze duchowe przygotowanie do odpustu.

5. W sobotę 28 maja, będziemy po raz pierwszy obchodzić liturgiczne wspomnienie Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W Sanktuarium Błogosławionego Kardynała w Kobylance o godz. 12.00. zostanie odprawiona uroczysta Msza św., której przewodniczyć będzie Ks. bp Henryk Wejman. Duszpasterze sanktuarium serdecznie zapraszają.

6. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Z racji na ostatnią w tym roku I Komunię św. będą zmienione godziny sprawowania Mszy św.
W Starzycach o g. 8.15, w Linówku o g. 9.15, w Białej o g. 10.15, w Lutkowie o g. 11.00, w Długiem o g. 12.30.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i wstawiennictwa świętych Patronów.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.