Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022r. III Niedziela zwykła.

Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do czytania osobistego i rodzinnego czytania Pisma Świętego i modlitwy przeczytanym tekstem. 

1. Msza św. w tygodniu w kaplicy na plebanii o godz. 10.00. z wyjątkiem środy.

2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Franciszka Salezego bp i Dk.

3. We wtorek święto Nawrócenie świętego Pawła. Zakończenie tygodnia modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

4. W środę wspomnienie liturgiczne św. Tymoteusza i Tytusa bp. Nowenna i Msza św. o godz. 16.00. w kościele parafialnym.

5. W piątek wspomnienie liturgiczne św. Tomasza z Akwinu prezb i Dk.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

7. W miniony czwartek zakończyłem wizytę duszpasterską – kolędę w naszej parafii. Odwiedziłem 160 rodzin. Bardzo serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcie, rzeczowe rozmowy na temat funkcjonowania naszej parafii, o podejmowanych remontach i innych sprawach. Bardzo dziękuję za złożone przy tej okazji ofiary pieniężne wspomagające działalność Parafii. Po świętach wielkanocnych spróbujemy podjąć temat bocznego ołtarza w kościele parafialnym lub renowacji ambony. W Lutkowie remont okien witrażowych w prezbiterium. W Białej dalej zbieramy fundusze na remont chodnika wokół kościoła. W Linówku nowe odeskowanie dzwonnicy i zrobienie chodnika do głównego wejścia do kościoła. W Starzycach dalszy remont wewnątrz kaplicy.

8. Pielgrzymka do Medjugorie i Wiednia w dniach 11 – 18 września 2022r. Cena 2000zł + 85 euro. Bardzo atrakcyjny wyjazd, zachęcam do wzięcia udziału. Szczegółowe informacje można przeczytać w gablocie parafialnej lub na stronie internetowej parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.