OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.06.2024 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwo ku czci NSPJ w kościele parafialnym w dni powszednie o godz.19.00, w kościołach filialnych po Mszy św. w tygodniu. W Niedzielę przed lub po Mszy św.

2. Dzisiaj po Mszy św. możemy złożyć do puszki Caritas ofiarę na organizację wakacji dla dzieci z najbiedniejszych rodzin.

3. Uczniom i nauczycielom życzę oraz rodzicom życzę szczęśliwych i radosnych wakacji.

4. W środę w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o godz. 17.00.

5. W przyszłą Niedzielę o godz. 18.00. rozpoczniemy modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Nasza modlitwa będzie trwała całą dobę. Rozpoczniemy Mszą św. potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do poniedziałku 1 lipca do 18.00. w kaplicy na plebanii.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę dobrego zdrowia i opieki Bożej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne. Zachęcam do składania ofiar na drugi witraż.

8. W lipcu będziemy przygotowywać się wewnętrznie i zewnętrznie do wizytacji kanonicznej w naszej parafii. Podsumowanie nastąpi w dzień odpustu parafialnego we wspomnienie św. Anny 26 lipca na Mszy św. o godz. 18.00. Uroczystości odpustowej będzie przewodniczył
ks. bp. Henryk Wejman. W czasie przygotowań na zakończenie Mszy św. w środę i Niedzielę będziemy śpiewać pieśni do św. Anny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.