Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019r. VII Niedziela zwykła.

1. W naszej wspólnocie parafialnej trwa modlitewna „Krucjata Różańcowa” zachęcam, aby włączać się do tego rodzaju modlitwy za Ojczyznę, Parafię i Rodzinę. Swoje uczestnictwo można odnotować w parafialnej księdze pamiątkowej wyłożonej na ołtarzu maryjnym. Modlitwa trwa do 31 października br.

2. Msze św. w tygodniu: Starzyce – poniedziałek g. 10.30.; Linówko – wtorek g. 16.00.; Długie – środa i sobota g. 16.00.; Lutkowo – czwartek g. 16.00.; Biała – piątek g. 16.00.

3. Od przyszłej niedzieli 3 marca będą zmienione godziny sprawowania Mszy św. w kościołach naszej parafii:

Lutkowo g. 8.30.

Biała g. 10.00.

Długie g. 11.30.

Linówko g. 13.00.

Starzyce g. 14.30.

W dni powszednie: wiosna – lato g. 17.00.; jesień – zima g. 16.00. Nabożeństwa okresowe półgodziny przed Mszą św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00. W sobotę – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

5. Miesięczna spowiedź św. w pierwszym tygodniu miesiąca półgodziny przed Mszą św.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę wszelkich łask i opieki NMP.

7. Lutkowo – spotkanie Rady duszpasterskiej w czwartek po Mszy św.

Biała – spotkanie Rady duszpasterskiej w piątek po Mszy św.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i na AWSD – w zeszłą Niedzielę złożono 190zł. Bardzo dziękuję.

9. Zapowiedzi przdślubne

Sakramentalne małżeństwo pragną zawrzeć:

Łonyszyn Ariel, kawaler, zam. Długie

Wiśniewska Iwona, panna, zam. Długie. (1)