OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.06.2018r. XII Niedziela Roku, Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

1. Rozpoczęły się wakacje, życzę dzieciom, młodzieży i dorosłym bardzo dobrego wypoczynku i nabrania sił do dalszej pracy po wakacjach.

2. Nabożeństwa ku czci NSPJ tylko w kościele parafialnym do soboty włącznie o godz. 18.00.

3. W okresie wakacyjnym Msze św. będą odprawiane w Niedziele i Uroczystości Kościelne wg ustalonego planu. W dni powszednie Msza św. będzie sprawowana tylko w kościele parafialnym. Jeżeli zajdzie konieczność odprawienia Mszy św. Z racji ważnej przyczyny proszę do mnie się zgłosić.

4. Kalendarz Liturgiczny:
– 27.06. środa, wspomnienie NMP Matki Nieustającej Pomocy. Msza św. o godz. 18.00.
– 28.06. 46 rocznica erygowania przez Ojca świętego bł Pawła VI diecezji szczecińsko-kamieńskiej.
– 29.06. uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00.

5. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych w dni powszednie.

6. W przyszłą Niedzielę 01.07. rozpoczynamy w naszej parafii modlitwę wstawienniczą post i adorację w intencji o powołania kapłańskie. Modlitwa będzie trwać 24 godziny przed Najświętszym Sakramentem bez przerwy. Bardzo proszę, aby w tę modlitę włączyli się wszyscy Parafianie i podjęty trud i wyrzeczenie nocnej adoracji i modlitwy ofiarowali Bogu w intencji powołań. Ministranci w najbliższych dniach przyjdą z listą na której będą wyznaczone godziny adoracji proszę sobie wybrać godzinę i zapisać się. Listy zapisane będą wywieszone w gablocie (na drzwiach kościoła).

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wielu Bożych łask i opieki NMP.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Są jeszcze do nabycia książki pt. Miłosierdzie nieskończone. Cena 35zł.