Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021r. XXX Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj w kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. W tym czasie mamy odkrywać prawdę, że im lepszą relację mamy z Jezusem Chrystusem, tym bardziej ewangelizacja staje się naszą osobistą sprawą. W naszej parafii będzie to tydzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Ofiarę pieniężną jako pomoc dla misjonarzy, będziemy składać w przyszłą niedzielę 31.X. do puszki po Mszy św.
2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w ostatnim tygodniu października:
poniedziałek – Starzyce g. 17.00.
wtorek – Linówko g. 17.00.
środa – Długie g. 17.00.
czwartek – Lutkowo g. 17.00.
piątek – Biała g. 17.00.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. Intencja jest wolna.
3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i Bożego błogosławieństwa.
4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary wspomagające utrzymanie parafii.

W przyszły poniedziałek 1.XI. Uroczystość wszystkich Świętych. Msza św. w Kościele:
Linówko o godz. 8.30.
Biała o godz. 10.00.
Długie o godz. 11.30. Po Mszy św. procesja na cmentarz.
Lutkowo o godz. 13.30. Procesja na cmentarzu o godz. 15.00.
Przed Mszą św. będą czytane wszystkie wypominki

we wtorek 2.XI. Wspomnienie Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny).
Msza św.
w Starzycach o godz. 9.00.
w Długiem o godz. 16.00. Po Mszy św. procesja różańcowa z pochodniami na cmentarzu
Nabożeństwa wypominkowe:
w Lutkowie o godz. 10.00.;
w Białej o godz. 11.30.;
w Linówku o godz. 12.30. modlitwy na cmentarzu i wypominki w kościele.

OD 2 LISTOPADA MSZA ŚWIĘTA I WYPOMINKI W DNI POWSZEDNIE BĘDĄ ODPRAWIANE O GODZINIE 16.00.