Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018r. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończymy rok liturgiczny, chciejmy zrobić osobisty rachunek sumienia z tegorocznej modlitwy, uczestnictwa we Mszy św. i korzystania z Sakramentów świętych. W kościele w Lutkowie dzisiaj Odpust. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana o godz. 16.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Adam Pałys, wikariusz z Parafii w Ińsku. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.

2. Nabożeństwa wypominkowe do piątku 30.11.
– Poniedziałek, Linówko godz. 10.00; Starzyce godz. 16.00.
– Środa, Długie godz. 17.00.
– Czwartek, Lutkowo godz. 16.00.
– Piątek, Biała godz. 16.00.

3. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych na dni powszednie w grudniu, a także na cały 2019 rok.

4. W miesiącu grudniu w dni powszednie będą odprawiane Roraty, zachęcam dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych Mszach św.

5. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

6. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość i ofiarność na rzecz naszej parafii.

7. Wszystkim Parafianom i gościom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.