Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela Roku, 24.09.2017r.

1. W minioną sobotę odbyły się parafialne dożynki, wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg tej uroczystości składam serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Nowennie Msza św.

3. W piątek 29.09. liturgiczne święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. w Białej o 17.00., w Długiem o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W czasie objawień 100 lat temu w Fatimie, Maryja prosiła, aby dzieci modliły się na różańcu. Chciejmy i my podjąć tą prośbę i wezwanie także dzisiaj i poświęćmy ten miesiąc na modlitwę różańcową indywidualną i wspólnotową.

5. Spowiedź św. w Kościołach parafialnym i filialnych przed Mszą św.

6. Biuro parafialne będzie czynne w środę po Mszy św. wieczornej. W razie potrzeby również w inne dni tygodnia.

7. W sobotę 16 września we wsi Gronówko gmina Ińsko, spłonęła znaczna część domu Państwa Gislów Rolników. Poszkodowani i rodzina zwracają się pomoc do ludzi dobrej woli. W niedzielę 1.X. będzie można po Mszy św. złożyć ofiarę do puszki przy wyjściu z kościoła. Za dobroć serca i solidarność z poszkodowanymi składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i na AWSD.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.