Ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2023r. V Niedziela Wielkiego Postu.

1. Droga Krzyżowa w kościołach naszej parafii:
Starzyce – poniedziałek g. 16.00.
Linówko – wtorek g. 16.00.
Lutkowo – czwartek g. 16.00.
Biała – piątek g. 16.00.
Długie – piątek g. 17.30.
2. W najbliższą środę będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św. przed świętami.
16.00, – Linówko
16.30. – Biała
17.15. Lutkowo
18.00. Starzyce
18.00. Długie.
3. W czwartek będzie montowany w kościele parafialnym nowy boczny ołtarz. Będzie potrzebna męska pomoc. Zapraszam Panów z całej Parafii, którzy mogą i chcą pomóc do kościoła parafialnego o godz. 10.00. Za zrozumienie i życzliwość serdecznie dziękuję.
4. Przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną w najbliższy piątek 31 marca od godz. 11.00. Proszę zgłaszać starszych, którzy chcieliby skorzystać z Sakaramentu spowiedzi i eucharystii w swoim domu.
5. Za tydzień Niedziela Palmowa (Męki Pańskiej). Poświęcenie palm będzie miało miejsce przy bramie wejściowej o 11.30. przy kościele parafialnym. Na filiach poświęcenie przy krzyżach misyjnych. Bardzo proszę przygotować kolorowe palmy z żywych gałązek i udekorować ołtarze.
6. W przyszłą Niedzielę przypada 18 rocznica odejścia do Domu Ojca ś. Jana Pawła II, zapraszam parafian o godz. 20.30. na adorację Najświętszego Sakramentu, Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O 21.00. odśpiewamy Apel Jasnogórski i odmówimy modlitwę różańcową, w godzinie śmierci św. Jana Pawła II o 21.37 zaśpiewamy ulubioną pieśń Jana Pawła II – Barkę.
7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.
9. Liturgie Triduum Paschalnego w większości będą sprawowane w kościele parafialnym. We wszystkich kościołach proszę przygotować świąteczne dekoracje.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.