Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019r. VI Niedziela Wielkanocna

 1. Do piątku włącznie odprawiamy nabożeństwa majowe ku czci NMP. W kościele parafialnym codziennie o godz. 19.00, na filiach w poszczególne dni odprawiania Mszy św. w inne dni na filiach wierni odprawiają indywidualnie w kościele.

 1. Dzisiaj Dzień Matki, wszystkim żyjącym Mamom życzymy dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki NMP oraz szacunku, dobroci i miłości od dzieci. Dla zmarłych Matek na modlitwie składajmy dziękczynienie za trud wychowania dzieci i wypraszajmy wieczne zbawienie.

 1. Dzisiaj w naszym kraju wybory do Parlamentu Europejskiego. Udział w wyborach jest obywatelskim, moralnym i chrześcijańskim obowiązkiem.

 1. Dzisiaj i w przyszłą Niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszki Caritas na pomoc w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z najbiedniejszych rodzin. Za dobroć serca bardzo dziękuję.

 1. W najbliższą środę 29 maja będę przeżywał 20 rocznicę święceń kapłańskich. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian do wspólnego dziękczynienia i modlitwy na Mszy św. o godz. 18.00.

 1. W czwartek 30 maja rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego.

 1. W sobotę 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa ku czci NSPJ, Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania z całej naszej parafii.

 1. 1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka, zatem wszystkim dzieciom, życzymy samych radosnych dni, kochających rodziców i najbliższych, samych najlepszych ocen w szkole i Bożego błogosławieństwa.

 1. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 1. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii w tym na remont kościoła. W miesiącu maju złożono przedstawicielom rady duszpasterskiej 1220zł. Na koncie parafialnym jest już wpłaconych 5740 zł.

 1. Zapraszamy wszystkich na Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się w Netto Arena w Szczecinie od 31 maja do 2 czerwca br. W programie ewangelizacyjnym będzie m.in.: słuchanie Słowa Bożego, Msze Święte, różaniec i adoracja. Do udziału w Forum są zaproszeni wszyscy, także rodziny z dziećmi. Zapisy uczestników odbywają się na stronie www.lewjudy.org. Informacje są dostępne także na plakatach i ulotkach.”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.