Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2022r. XIII Niedziela zwykła.

1. Litania do NSPJ po Mszy św. w poniedziałek i środę o g. 18.00. w czwartek, o g. 18.00.
2. W poniedziałek 27.06. wspomnienie liturgiczne NMP Matki Nieustającej Pomocy – Nowenna i Msza św. o godz. 18.00.
3. We wtorek 28 czerwca będziemy obchodzić 50 rocznicę utworzenia naszej diecezji. 28 czerwca 1972 roku Papież Paweł VI utworzył z wielkiej gorzowskiej Administratury Apostolskiej bullą Episcoporum Poloniae coetus Diecezję Szczecińsko-Kamieńską. Główną Uroczystością obchodów Jubileuszu 50-lecia diecezji, będzie dziękczynna Msza św. w Archikatedrze szczecińskiej o godz. 18.00. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do wspólnego dziękczynienia Bogu Wszechmogącemu za tak wielki dar.
4. W środę 29.06. będziemy obchodzić uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00.
5. Od kilku już lat wszystkie parafie naszej Archidiecezji włączają się w modlitwę o powołania do Służby Bożej, jest modlitwa 24-o godzinna przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W naszej parafii modlitwa ta rozpocznie się w czwartek 30.06. Mszą św. o g. 18.00, a zakończy się w piątek 01.07. Mszą sw. o g. 18.00. Bardzo proszę i zachęcam do włączenia się w modlitwę o powołania.
6. Przypominam, że Msza św. odprawiana według planu wakacyjnego: w Niedzielę:
8.10. Starzyce
9.15. Linówko
10.20. Biała
11.30. Długie
12.50. Lutkowo.
W dni powszednie od 02.07. o g. 10.15. w kościele parafialnym.
7. Uczniom i nauczycielom oraz rodzicom życzę zdrowych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.
8. Rolnikom życzę odpowiedniej pogody w pracy na roli, a także pracującym w innych zawodach.
9. Jubilatom i solenizantom życzę wszelkich łask i opieki Matki Bożej.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
11. Zapowiedzi przedślubne: Sakramentalne małżeństwo w najbliższym czasie będą zawierać:
Jan Majsakowski, kawaler, zam. Długie
Agnieszka Łucja Nietrzeba, panna, zam. Jarosław. (3).

Ewa Surowiec, panna, zam. Biała
Paweł Siemianowski, kawaler, zam. Szczecin. (2).

Malwina Pluta, panna, zam. Linówko
Kacper Mochocki, kawaler, zam. Linówko. (1).