Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2018r. NMP Częstochowskiej.

1. Msza św. w dni powszednie w kościele parafialnym w środę, piątek
i sobotę.

2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

3. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

4. Na remont dachu mamy kwotę 2180zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Bardzo dziękujemy Państwu Teresie i Markowi Prościak ze Szczecina za ufundowanie do naszego kościoła obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, również dziękuję Panom za fachowe powieszenie obrazu.

6. Do końca miesiąca proszę zapisywać dzieci z klasy II, III, VI, VII, VIII i III gimnazium na katechezę parafialną przygotowującą do przyjęcia Sakramentów: Pokuty i pojednania, Eucharystii i Bierzmowania. Młodzież ze szkół średnich i dorośli, którzy nie przyjęli jeszcze Sakramentu Bierzmowania, a chcieliby przyjąć. proszę, aby się zgłosili do mnie.

7. Narzeczeni, którzy planują przyjęcie Sakramentu Małżeństwa w tym roku i przyszłym proszę, aby również się zgłosili do mnie.

8. Biuro parafialne będzie czynne w środę po Mszy św. wieczornej.

9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.