Ogłoszenia duszpasterskie 26.12.2021r. Niedziela po Bożym Narodzeniu. Święto Świętej Rodziny.

1. Msza św. w poniedziałek, środę i czwartek w kaplicy na plebanii o g. 10.00.
2. W piątek 31.12. Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w mijającym roku kalendarzowym i nabożeństwo dziękczynno – błagalne w kościele parafialnym o godz. 16.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
3. W sobotę 01.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i w Niedzielę 02.01. Msze św. wg stałego planu Niedzielnego. Przypominam, że uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi jest świętem nakazanym i nas wiernych obowiązuje uczestnictwo we Mszy św.
4. Jubilatom i solenizantom składam życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wstawiennictwa świętych Patronów.
5. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.
6. Wizytę duszpasterską – kolędę zamierzam rozpocząć od 7.01.22r. Jednak nie tradycyjnie, ale na wyłączne zaproszenie rodziny czy mieszkańca parafii. Można to uczynić następująco:
1. pisemne zaproszenie (na przygotowanych kartkach, które wypełniamy i dostarczamy do kościoła lub na plebanię)
2. telefonicznie
3. osobiste ustne poinformowanie.
Zgłoszenia kolędy do 2.01.22. Respektując obostrzenia sanitarne, troszcząc się o zdrowie parafian, szanując poglądy i prywatność, podjęliśmy z księżmi duszpasterzami decyzję o kolędzie na zaproszenie. Plan kolędy podam 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). 

7. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie i przygotowanie dekoracji świątecznych w kościołach naszej parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.