Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022r. IV Niedziela Wielkiego Postu.

1. Droga Krzyżowa w kościołach naszej parafii:
Biała – piątek g. 16.30,
Długie – piątek g. 18.00,
Linówko – wtorek g. 17.00,
Lutkowo g. 17.00,
Starzyce – poniedziałek g. 17.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Różaniec i Msza św. Po Mszy św. odmówimy litanię do św. Józefa.

3. W piątek 1 kwietnia odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.

4. W przyszłą Niedzielę 3 kwietnia Msza św. w Linówku o godz. 8.30. a w Lutkowie o godz. 13.00.

5. W przyszłą Niedzielę 5 Wielkiego Postu tradycyjnie zasłaniamy krzyże aż do Wielkiego Piątku.

6. Na prośbę naszego ks. Arcybiskupa od wczorajszej soboty trwa Nowenna w intencji o trwałe owoce Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Ta nowenna prowadzić nas będzie do pierwszej soboty miesiąca (2 kwietnia), czyli do 17 rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. oraz pogłębienia duchowości Nabożeństwa Wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi.

7. W pierwszą sobotę miesiąca rozpoczniemy w kościele parafialnym nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. tzw nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca.

8. Parafianom i Parafiankom obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze, życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

9. Bardzo dziękuję za składanie ofiar na Seminarium Duchowne, również bardzo dziękuję za włączenie się parafian w akcję Caritas „Paczka dla Ukrainy”.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii.