OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.08.2023r. XXI NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Codziennie o godz. 15.00. w kościele parafialnym odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2. Msza św. W poniedziałek i we wtorek w kościele parafialnym o godz. 10.15.

3. W najbliższy piątek 1.09. odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.  Zwracam uwagę, że moralnie odpowiadamy za osoby chore i starsze, które nie mogą samodzielnie uczestniczyć we Mszy świętej, aby zapewnić im możliwość przyjęcia sakramentów. Za zgodą tychże osób proszę o informację.

SPOWIEDŹ ŚW. DLA DZIECI I MŁOZIEŻY PRZED ROZPOCZYNAJĄCYM SIĘ NOWYM ROKIEM SZKOLNYM W PIĄTEK OD GODZ. 15.00 -16.00. W KOŚCIELE PARAFIALNYM. 

4. Wczoraj przeżywaliśmy w parafii dziękczynienie za tegoroczne plony. Bardzo serdecznie dziękuję za obecność parafianom i wspólną modlitwę, za przygotowanie naszej uroczystości: za posprzątanie kościoła i dekorację okolicznościową, za wykoszenie trawy i posprzątanie chodnika wokół kościoła, za poczęstunek po Mszy św. dożynkowej.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.