Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020r. XXVI Niedziela zwykła.

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy święta i wspomnienia:
w poniedziałek – św. Wacława m, we wtorek – święto świętych Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów, w środę – wspomn św. Hieronima prezb, dK, w czwartek – wspomn ś. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek – wspomn św. Aniołów Stróżów.

2. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.

3. W pierwszą sobotę miesiąca – Nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci NMP o godz. 17.00.

4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej.

5. Nabożeństwa różańcowe:
– kościół parafialny – środa i sobota godz. 17.00.
– kościoły filialne – wg planu odprawiania Mszy św. o godz. 16.00.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

7. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. na nowy rok 2021.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

9. Komunikat Kurii Metropolitalnej: W tym roku przypada druga rocznica Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Obchody rocznicy tej uroczystości, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowane złote berło, odbędą się w sobotę,
10 października br., o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.