Ogłoszenia duszpasterskie 27 NIEDZIELA ROKU 08.10.2017r.

1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest XVII Dzień Papieski pod hasłem: ” Idźmy naprzód z nadzieją”. Obchodom tego dnia towarzyszyć będą liczne wydarzenia duchowe i kulturalne organizowane w całym kraju. Przeprowadzona zostanie również przykościelna kwesta na fundusz stypendialny Fundacji ” Dzieło Nowego Tysiąclecia” . Fundacja pomaga młodzieży zdolnej z ubogich rodzin z małych miejscowości.
2. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. w sobotę o godz. 9.30. Msza św. w środę o godz. 17.00. a w sobotę o godz. 9.00. Na modlitwę różańcową zapraszam dzieci i młodzież w czwartek i sobotę.
3. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku pod chórem. Bardzo proszę czytelnie pisać imiona naszych znarłych.
4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę i ofiary indywidualne są przeznaczone na remont plebanii. Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwość.
5. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii i cele diecezjalne. Od sierpnia ofiary ze zbiórek do puszki w kwocie: na WT – 80zł, na Caritas – dla poszkodowanych przez nawałnicę – 120zł, dla poszkodowanych przez pożar – 500zł. Na AWSD w Szczecinie – 1740zł. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
6. W czwartek po Nabożeństwie różańcowym zapraszam na spotkanie Radę parafialną.
7. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam serdeczne życzenia Bożej opieki.
8. Wszystkim Parafianom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.