OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.01.2024 IV NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. Zakończył się okres kolędowy w naszej Parafii, bardzo serdecznie dziękuję za spotkania w waszych domach pełne życzliwości i za złożone ofiary na ogólne potrzeby parafialne.
2. W najbliższą środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 16.00. Przed nabożeństwem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
3. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Są do nabycia świece gromnice w cenie 15 zł. Msza św. w Długiem o godz. 10.00 i w Białej o godz. 16.00. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Przed południem od godz. 11.00. odwiedzę chorych i starszych z posługą sakramentalną.
4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia skaładam życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w czasie Mszy świętej. Dziękuję za troskę o czystość naszego kościoła i terenu wokół kościoła.

Dzisiaj w kościele w Chociwlu o godz. 19.00. zostanie wystawione Misterium Narodzenia Pańskiego „bardzo cicha noc”. Księża i Schola Agnus Dei serdecznie zapraszają.

W sobotę 3 lutego o godz. 19.00. w kościele w Chociwlu odbędzie się Świąteczny koncert kolędniczy, młodzieżowego chóru „Skała i Ogień”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.