Ogłoszenia duszpasterskie 28.11.2021r. Adwent. I Niedziela

1. Rozpoczynamy w Kościele nowy okres liturgiczny zwany adwentem, to czas oczekiwania na przyjście Pana. Jest to również rozpoczęcie nowego roku liturgicznego pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”. W adwencie w dni powszednie będą odprawiane Msze św. roratnie, ku czci Matki Bożej.

2. Msza św. roratnia w Linówku we wtorek g. 16.00, Lutkowo w czwartek g. 16.00, Biała w piątek g. 16.00, Długie środa g. 16.00.

3. Po Mszy św. można nabywać poświęcone opłatki wigilijne i świece Caritas: „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Małe świece 6zł, duże 20zł, kule 18zł.

4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i ofiary złożone do puszki Caritas na pomoc dla uchodźców i migrantów.