Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2023r IV Niedziela zwykła

1. W najbliższy czwartek obchodzimy liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego (potocznie Matki Bożej Gromnicznej). Jesto również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msza św. W kościele parafialnym o godz. 15.00. i w Lutkowie o godz. 16.30. W czasie Mszy poświęcenie gromnic.

2. W Białej, w Linówku i Starzycach poświęcenie gromnic w przyszłą niedzielę. Dzieciom pierwszokomunijnym poświęcę świece również w przyszłą niedzielę w poszczególnych miejscowościach.
3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00.

4. W minioną sobotę zakończyłem w parafii wizytę kolędowom. Bardzo serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie, rozmowy na różne tematy i za złożone ofiary. Bóg zapłać. Szczegółowe sprawozdanie z życia i działalności w parafii przedstawię w przyszłą niedzielę.

5. Dzisiaj po Mszy św. Możemy złożyć do puszki dobrowolną ofiarę na ratowanie życia rocznego Krzysia z Ińska. Za dar waszego serca bardzo dziękuję.

6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i wstawiennictwa świętych patronów.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za posprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.