Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2022r. VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie.

1. We wtorek kończymy odprawianie nabożeństw majowych ku czci Matki Bożej.

2. W czerwcu będziemy oddawać cześć i uwielbienie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Litanię do NSPJ będziemy odmawiać w Niedzielę po Mszy św. i 2 razy w tygodniu w dni powszednie. (plan nabożeństw jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii).

3. W liturgii kościoła w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto Rocznicę poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, we wtorek święto Nawiedzenia NMP, w środę wspominamy św. Justyna m, i w piątek św. Karola Lwangę i Towarzyszy.

4. W środę 1 czerwca Dzień Dziecka, wszystkim dzieciom życzę zdrowia i Bożego błogosławieństwa, szczęśliwego zakończenia roku szkolnego i wspaniałych wakacji.

5. W najbliższy piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godziny 11.00.

6. W piątek o godz. 18.00. zapraszam rodziców dzieci, które w roku 2019, 2020, 2021 przystępowały do I Komunii św. w celu omówienia uroczystości dziękczynienia za przyjęty sakrament. Uroczystość będziemy obchodzić 12 czerwca o godz. 11.30. w kościele parafialnym.

7. W pierwszą sobotę miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające zniewagi czynione Niepokalanemu Sercu Maryi w Linówku o godz. 16.30.

8. W sobotę Msza św. z niedzieli w Linówku o g. 16.30. i w Starzycach o g. 18.00.

9. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. (tzw Zielone Świątki). Kończymy okres wielkanocny. Bardzo proszę dostarczyć i ustawić brzózki w kościele i przy wejściu do kościoła.


10. W przyszłą Niedzielę Msza św. Lutkowo 8.15; Biała 9.15; Długie 10.15.

11. W poniedziałek 6 czerwca, uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej.

12. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.