Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018r. XVII Niedziela Roku.

1. Msza św. w tym tygodniu w kościele parafialnym w środę i sobotę, w Lutkowie w czwartek.
2. W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień jest to miesiąc abstynencji. Zachęcam do podjęcia takiego wyrzeczenia i ofiarowania go Bogu w intencji 100lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę, a także w intencjach dla nas ważnych.
3. Rolnikom życzę Bożego błogosławieństwa i odpowiedniej pogody w czasie żniw.
4. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę opieki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
5. W miniony czwartek przeżywaliśmy uroczystości odpustowe w naszej parafii. Było to wspaniałe religijne święto. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we Mszy św. Dziękuję za wielkie serce i zaangażowanie w przygotowanie naszej uroczystości. Paniom za mycie okien i sprzątanie w kościele. Dziękuję za koszenie trawy i sprzątanie terenu wokół kościoła, dziękuję za dekorację kwiatową w kościele, dziękuję za czyste i odświętne obrusy na ołtarzach. Dziękuję za upieczone ciasta i Paniom które częstowały przybyłych gości, również dziękuję Paniom, które przygotowywały w świetlicy posiłek dla księży i chóru. Wszystkim za wszelką pomoc i zaangażowanie składam serdeczne Bóg zapłać. Jeszcze podziękowanie kieruję do Panów, którzy w miniony poniedziałek znosili ze strychu na plebanii stare meble i nne niepotrzebne rzeczy.
6. Trwają zapisy na pielgrzymkę w dniach 27-29.09. Koszt pielgrzymki 420zł.
7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Na remont kościoła złożono 570 zł, ofiary z poświęcenia samochodów i degustacji ciasta wyniosły 900 zł.