Ogłoszenia duszpasterskie 29.09.2019r. XXVI Niedziela zwykła.

 1. Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z pielgrzymki do Wilna i na Jasną Górę. Wszystkim pielgrzymom dziękuję za modlitwę w czasie pielgrzymki. Był to wspaniały czas, w którym doświadczyliśmy obecności i działania Boga w naszym życiu.

 2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy dobrowolne ofiary do puszki na KUL i WTUS. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.

 3. W tym tygodniu we wtorek rozpoczynamy miesiąc październik- poświęcony Matce Bożej Różańcowej, rozpoczynamy również z woli Ojca świętego Franciszka Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny w którym mamy odnowić osobistą więź z Chrystusem żyjącym w Kościele oraz poznawać i kierować się świadectwem świętych misjonarzym męczenników i świadków wiary.

 4. Modlitwa różańcowa codziennie przed Mszą św. w poszczególnych kościołach naszej parafii wg ustalonego planu sprawowania Mszy św.

 5. W środę 2.10. o godz. 19.00. spotkanie dla rodziców dzieci z klasy II i III szkoły podstawowej w celu przygotowania do przyjęcia sakramentu eucharystii. (Rodzice ze wszystkich miejscowości tworzących naszą parafię).

 6. W pierwszym tygodniu miesiąca okazja do spowiedzi św. Przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św.

 7. W najbliższy piątek- odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od g. 11.00.

 8. W piątek po Mszy św. wieczornej ok. g. 19.00. spotkanie z rodzicami młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania.

 9. W sobotę 5.10. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania o godz. 11.00.

 10. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywać w kościele w Linówku odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

 11. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, Bożych łask i opieki NMP.

 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

  BIAŁA.

  W pierwszą sobotę miesiąca rozpoczynamy Nabożeństwo Pierwszych Sobót, przez 5 miesięcy będziemy gromadzić się na modlitwie w naszym kościele, aby wynagradać Niepokalanemu Sercu Maryii bluźnierstwa i zniewagi. Nabożeństwo będzie się rozpoczynało o godz. 16.30. Spowiedzią św. potem odmówimy różaniec z rozważaniami i medytacją i będziemy uczestniczyć we Mszy św. Zachęcam do skorzystania z tego daru łaski Bożej. Zapraszam już w najbliższą sobotę 5.10. o godz. 16.30.

  Wychodząc z kościoła kto ma ochotę może wziąć folder z informacją o nabożeństwie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.