Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2019r. XIII Niedziela Roku.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 w kościele parafialnym rozpoczynamy 24 godzinną modlitwę wstawienniczą i post w intencji powołań kapłańskich oraz o wierność i świętość życia kapłańskiego. Modlitwa zakończy się jutro w poniedziałek o godz. 18.00. Mszą św. w/w intencji. Tak jak w zeszłym roku podejmijmy trud całodobowego modlitewnego czuwania. Lista z zapisanymi rodzinami jest wywieszona w gablocie, są jednak jeszcze wolne godziny adoracji na które proszę się zapisać.

2. Trwa okres wakacyjny wszystkim wypoczywającym życzę dobrej pogody i udanego urlopu.

3. Zachęcam do zamawiania intencji Mszalnych, w tym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 10.00. z wyjątkiem poniedziałku – 18.00. i czwartku – Mszy św. nie będzie.

4. Rolnikom naszej parafii i innym pracującym życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

5. Z liturgicznego kalendarza:
1.07. wspom. św. Ottona bp, Patrona naszej Archidiecezji.
3.07. święto św. Tomasza Ap.
6.07. wspom. bł. Teresy Ledóchowskiej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i na remont kościoła – w czerwcu złożono 1210zł. Bardzo dziękuję ofiarodawcom.