Ogłoszenia duszpasterskie 30.08.2020r. XXII Niedziela zwykła.

1. Dzisiaj dziękujemy Bogu Wszechmogącemu za tegoroczne zbiory, dziękujemy za ciężką pracę i włożony trud naszym rolnikom, ogrodnikom i działkowcom. Niech św. Izydor oracz patron rolników i pracujących na roli wyprasza wszelkie błogosławieństwo w pracy i w życiu osobistym.
2. Od września powracamy do powakacyjnego planu odprawiania Mszy św. w naszej parafii: Długie – Niedziela g. 11.30, środa g. 17.00, sobota g. 17.00.
Biała: – Niedziela g. 10.00, piątek g. 17.00. Linówko – Niedziela g. 13.00, wtorek g. 17.00. Lutkowo – Niedziela g. 8.30, czwartek g. 17.00.
Starzyce – Niedziela g. 14.30, poniedziałek g. 17.00.
3. We wtorek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Uczniom ich rodzicom i nauczycielom życzę Bożego błogosławieństwa i darów Ducha św. We wtorek zapraszam uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, rodziców i nauczycieli na Mszę św. z okazji nowego roku szkolnego o godz. 17.00. Przed Mszą św. od 16.15. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi św. Serdecznie wszystkich zapraszam.
4. W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 11.00. Proszę zgłaszać nowych chorych i starszych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty.
6. W sobotę o godz. 17.00. rozpoczniemy w kościele parafialnym Nabożeństwa Pierwszych sobót miesiąca. Zapraszam do wspólnej modlitwy Matki i Ojców rodzin z naszej parafii, dzieci, młodzież, Babcie i Dziadków. Niech ten czas modlitwy będzie naszym darem dla Matki Bożej.
7. Spowiedź św. w Lutkowie w czwartek od 16.30, w Białej w piątek od 16.30, w Długiem w sobotę od 16.30. W Starzycach i Linówku w poniedziałek 7.09. i we wtorek 8.09.
8. W przyszłą Niedzielę 6 września dzieci z klasy 3 przystąpią do I Komunii św. w kościele w Białej i Długiem.
9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożej opieki i wstawiennictwa świętych patronów.
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.