Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018r. XXVI Niedziela Roku

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik – czas modlitwy różańcowej. Zachęcam wszystkich parafian do rozważania tejemnic różańcowych i modlitwy na różańcu. W tym roku jubileuszowym 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskię, chciejmy modlić się za naszą Ojczyznę. Nabożeństwa różańcowe w Niedzielę po Mszy św., a w dni powszednie wg planu odprawiania Mszy św. W pozostałe dni tygodnia bardzo proszę odmawiać różaniec indywidualnie.

2. W pierwszym tygodniu miesiąca okazja do spowiedzi 15min przed Mszą.

3. W Pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 10.30.

4. W sobotę 06.10. o godz. 12.00. w Linówku odprawimy Sumę odpustową z okazji Uroczystości ku czci Matki Bożej Różańcowej w Linówku. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

5. W przyszłą Niedzielę po każdej Mszy św. będziemy odmawiać dziesiątkę rożańca św. w intencji: Z różańcem w ręku módlmy się więc o obfitość Bożego Ducha oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego i zachowanie wiary w kolejnych pokoleniach Narodu Polskiego” .

6. Zakończyła się wczoraj nasza pielgrzymka parafialna. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pielgrzymom za obecność i piękne świadectwo wiary.

7. Kandydaci do bierzmowania proszę, aby uczestniczyli w modlitwie różańcowej w dni powszednie wg odprawiania Mszy św.

8. Jubilatom i solenizantom życzę wielu Bożych łask.

9. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.