Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018r. Niedziela Świętej Rodziny.

 1. Dzisiaj ostatnia niedziela kończącego się roku 2018, poświęcona Świętej Rodzinie z Nazaretu, która jest wzorem do naśladowania dla naszych rodzin. Dzisiaj w czasie Mszy świętej małżeństwa odnawiają przyrzeczenia małżeńskie.

 2. We wtorek 1stycznia Nowy Rok 2019. rozpoczynamy uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój na świecie.

 3. W środę 02.01. o godz. 16.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

 4. W piątek 04.01. rozpoczynamy w naszej Parafii wizytę duszpasterską – kolędę. W piątek i sobotę kolęda w Linówku. Kolędę będziemy rozpoczynać od Mszy św. na którą zapraszam szczególnie parafian u których w danym dniu będzie wizyta duszpasterska. Uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i ponadgimnazjalnej proszę, aby przygotowali zeszyty do katechezy. W czasie kolędy będę zostawiał w domach koperty z prośbą o ofiarę na utrzymanie seminarium duchownego.

  Linówko: piątek Msza św. o godz. 14.00, po Mszy św. kolęda.

  sobota Msza św. o godz. 12.00, po Mszy św. kolęda.

 5. W przyszłą Niedzielę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwaną Trzech Króli. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Celebracje Mszy św. uświetni śpiew chóru Credo z Ińska, po Mszy św. będzie koncert kolęd w wykonaniu chóru. Msza św. w kościele parafialnym wyjątkowo o godz. 13.00.

 6. Jubilatom i solenizantom kończącego się roku i pierwszych dni nowego roku składam najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Świętej Bożej Rodzicielki NMP.

 7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę z preznaczeniem na utrzymanie parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.