Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019r IV Niedziela Wielkiego Postu.

1. W minioną środę zakończyły się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tych duchowych ćwiczeniach. Niech głoszone Boże Słowo wyda obfity plon w postaci łaski wiary i nawrócenia, cnoty miłości i jedności w parafii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane w czasie rekolekcji na tacę.

2. Gorzkie Żale odprawiamy w niedzięlę przed lub po Mszy św.

3. Droga Krzyżowa w kościołach filialnych wg ustalonego tygodniowego planu. W kościele parafialnym w piątek o godz. 18.00.

4. We wtorek 2 kwietnia przypada 14 rocznica odejścia do Domu Ojca Papieża Jana Pawła II, o godzinie 18.00. zapraszam wszystkich parafian na wspólny różaniec w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. O 21.37 – w godzinę śmierci Papieża proszę, aby zabiły dzwony na wieży naszego kościoła, a także aby o tej godzinie zapłonęły świece w oknach waszych domów.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wielu Bożych łask i opieki NMP.

6. Wielkanocne świece Caritas można nabywać po Mszy św. w zakrystii. Małe świece kosztują 5zł, duże 15zł, jajko z podstawką 12zł. Pieniądze ze sprzedaży świec są przeznaczone na pomoc dla najuboższych i potrzebujących także w naszej parafii.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii, a także na AWSD w Szczecinie – w zeszłą niedzielę złożono 100zł. Bardzo dziękuję.