OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 NIEDZIELA ROKU 19.11.2017r.

1. Nabożeństwo wypominkowe w Niedziele i dni powszednie po Mszach św. wg tygodniowego sprawowania Eucharystii.

2. Dzisiaj po raz pierwszy obchodzimy Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. Caritas w Polsce organizuje akcję: „Tytka charytatywna – Torba Miłosierdzia”. Specjalnie przygotowane torby na tę okazję można zabrać po Mszy św. Należy je wypełnić produktami spożywczymi o długim terminie przydatności lub środkami chemicznymi. Wypełnione torby możemy przekazać bezpośrednio potrzebującym, przynieść na plebanię lub przekazać bezpośrednio do Caritas w Szczecinie.

3. W środę o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, wypominki i Msza św.

4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kościele w Lutkowie będziemy przeżywać odpust. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Sumę odpustową o godz. 14.00.

5. Zachęcam do zamawiania intencji na Msze św. w dni powszednie i zapraszać do wspólnej modlitwy rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i znajomych.

6. W dniu 24 listopada br. przypada 15. rocznica sakry biskupiej naszego Metropolity – Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy o modlitwie za naszego Pasterza.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont plebani.

8. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

9. Wszystkim parafianom życzę dobrego i szczęśliwego tygodnia.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.