Ogłoszenia duszpasterskie 9.04.2023r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, życzę wszystkim Parafianom i miłym gościom: Zdrowych, radosnych i błogosławionych świąt. Niech Zmartwychwstały Pan błogosławi nam w naszym codziennym życiu.
2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przeżywali i uczestniczyli w obrzędach Triduum Paschalnego. Dziękuję służbie liturgicznej i innym osobom za uczestnictwo i włączanie się w przebieg liturgii. Serdecznie dziękuję za przygotowanie świątecznych dekoracji: ołtarzy adoracji i grobów Pańskich, za sprzątanie kościołów i wymianę obrusów i bielizny kielichowej. Dziękuję za przygotowanie stacji drogi krzyżowej w Białej i Długiem. Dziękuję Strażakom, za trzymanie warty przy grobie pańskim i czynne uczestnictwo w Rezurekcji. Dziękuję naszej scholi za zaangażowanie w liturgię. Dziękuję również wiernym, którzy adorowali Pana Jezusa w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu liturgii.
3. W naszej parafii trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do indywidualnego odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.
4. W środę o 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
5. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia.
6. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia Bożej opieki i wstawiennictwa Matki Bożej.
7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafialne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.