Ogłoszenia duszpasterskie Czwarta Niedziela Wielkiego Postu. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 14 – 17.03.2021r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj w naszej Parafii przeżywanie Rekolekcji Wielkopostnych, przez ten święty czas łaski od Boga poprowadzi nas Ojciec Tymoteusz Kaczmarczyk z Opactwa Cystersów. Ojca Tymoteusza witamy ponownie w naszej wspólnocie i życzymy Darów Ducha Świętego, aby w Jego mocy głosił nam Ojciec Boże Słowo, które pragniemy przyjąć i naszym życiem wydać jego owoc.

2. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablocie i opublikowany na stronie internetowej parafii.

3. Gorzkie Żale odprawiamy dzisiaj przed lub po Mszy św. indywidualnie.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00. w kościele parafialnym. Na filiach w czasie rekolekcji.

5. Można po Mszy św. nabywać wielkanocne świece Caritas, małe w cenie 6zł.

6. Ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji będą przeznaczone: w poniedziałek i wtorek na organizację rekolekcji w środę – na potrzeby Opactwa Cystersów.

7. Jubilatom i solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.

8. Bardzo dziękuję za ofiary duchowe i materialne składane na potrzeby parafii.

9. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w czwartek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

10. W sobotę 20.03. o godz. 12.00. zapraszam do kościoła w Lutkowie: Ojców rodzin, mężów, młodzież męską z naszej parafii na szczególny dzień modlitwy w intencji swoich rodzin i rozeznanie życiowej drogi dla młodzieży, przez wstawiennictwo św. Józefa i Świętej Rodziny.

STARZYCE: W Niedzielę 14 marca o godz. 15.00. przed świetlicą odbędzie się kiermasz wielkanocny przygotowany przez dzieci, rodziców i kadrę TPD.