Ogłoszenia duszpasterskie, I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018r.

Rozpoczęliśmy liturgiczny okres Wielkiego Postu. To święty czas, w którym uświadamiamy sobie wielkość naszego grzechu, jak również bezmiar Bożego Miłosierdzia. Modlitwa i post poprzedziły zbawcze dzieło Jezusa. My pamiętajmy o tym, aby nasze działania były również przygotowane przez modlitwę. Szatan pomnoży siłę kuszenia w tym czasie pokuty. Ale szatan boi się modlitwy. Nie ma też szans w walce z kimś kto podejmuje post. Zgodnie z ewangelią nawet najgroźniejszy rodzaj złego ducha można pokonać postem i modlitwą.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustajej Pomocy o godz. 18.00 po nowennie Msza św.

2. W piątki Wielkiego postu uczestniczymy w nabożństwie Drogi Krzyżowej: Linówko 15.00.
Biała g.16.00.
Lutkowo 16.00.
Starzyce 16.00.
Długie 18.00.

3. Gorzkie żale odprawiamy w niedzielę przed lub po Mszy św.

4. Solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont plebanii i utrzymanie parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.