OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ROKU 14.01.2018r.

1. Rok 2018 jest poświęcony świętemu Stanisławowi Kostce, patronowi dzieci i młodzieży. Chciejmy w tym szczególnym roku zadbać o nawrócenie i pogłębienie wiary przez dzieci i młodzież naszej parafii oraz nas samych.

2. W środę 17.01. obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.

3. Od 18 – 25.01. Będzie trwał tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

4. Jubilatom i solenizantom nwego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki NMP.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

6. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Kolędę rozpoczyna Msza św. o godz. 14.00. Do uczestnictwa zapraszam szczególnie wiernych u których w danym dniu będzie wizyta duszpasterska. Dzieci i młodzież szkolna przygotowuje zeszyty do katechezy. Będzie możliwość zapisania intencji mszalnych na rok bierzący.

7. Plan wizyty duszpasterskiej:
– wtorek – Biała: od Krzyża prawą stroną w kierunku na Długie i powrót do Kościoła.
– środa – Biała: od nr 30 do 47 w kierunku na Dobrzany.
– czwartek – Biała: ciąg dalszy kolędy w stronę na Dobrzany
– piątek – Mosina, Plątkowo.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.