Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Serdecznie witam księdza Stanisława Flisa ze Zgromadzenia Księży Pallotynów, który Słowem Bożym poprowadzi nas na drogę nawrócenia. Życzymy Ojcu rekolekcjoniście światła i darów Ducha świętego. Rekolekcje będą trwały do środy włącznie.

2. Plan rekolekcji można zabrać przy wyjściu z Kościoła.

3. Ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji będą przeznaczone dla księdza rekolekcjonisty i na utrzymanie parafii.

4. W czwartek 8 marca o godz. 18.00. zostanie odprawiona w Kościele parafialnym Msza św. w intencji O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla wszystkich kobiet szczególnie z naszej parafii.

5. Nabożeństwo Droga Krzyżowa w kościołach naszej parafii: Biała – g.15.00., Linówko – g.16.00., Starzyce – g.16.00., Lutkowo – Msza św. g. 16.00.,
Długie – g.18.00.

6. Gorzkie Żale odprawiamy w Niedziele Wielkiego Postu przed lub po Mszy św.
7. Dzisiaj przy wyjściu z Kościoła składamy ofiary do puszki na Dzieło pomocy misjom Ad Gentes.

8. Wielkanocne świece Caritas można nabywać od dzisiaj: małe świece po 5zł, duże 15zł.

9. Biuro parafialne czynne będzie w sobotę od 9.30 – 11.00.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.