OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2017r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest ostatnią kończącego się roku, poświęconą Świętej Rodzinie z Nazaretu, która jest dla nas i naszych rodzin wzorem. Dzisiaj w czasie Mszy św. małżeństwa sakramentalne odnawiają przyżeczenia małżeńskie.

2. Jutro 1 stycznia rozpoczynamy Nowy 2018 Rok, uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to Światowy Dzień modlitw o pokój.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. po nowennie Msza św.

4. W tym tygodniu Pierwszy czwartek i piątek miesiąca:
– I czwartek – Lutkowo g. 15.30. Wystawienie Najśw. Sakramentu, kolędowanie i okazja do spowiedzi św. O godz. 16.15. Msza św. zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

– I piątek – Biała g. 15.30. wystawienie Najśw. Sakramentu, kolędowanie, spowiedź św. Komunia św. zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

– I piątek – Długie g. 16.30.wystawienie Najśw. Sakramentu, kolędowanie, spowiedź św. O godz. 17.15. zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Msza św. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.30. Proszę zgłaszać chorych i starszych, którzy chcą przyjąć sakramenty.

5. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwana Trzech Króli. Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego. W czasie Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Ofiary składane za kredę i kadzidło przeznaczone są na misje i misjonarzy.

6. W Niedzielę 7 stycznia, obchodzimy święto Chrztu Pana Jezusa. Kończymy liturgiczne obchody Bożego Narodzenia. Jednak tradycyjne śpiewanie kolęd trwa do 2 lutego.

7. Od poniedziałku 8 stycznia rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska – Kolęda. Plan kolędy podam w przyszłą Niedzielę.

8. Solenizantom i jubilatom nowego nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej oraz wstawiennictwa świętych patronów.

9. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.