Ogłoszenia duszpasterskie – Trzecia Niedziela Wielkiego Postu.

1. Msza św. odpustowa ku czci św. Kazimierza Królewicza i Gorzkie Żale dzisiaj w Starzycach o godz. 14.30. Serdecznie zapraszam do modlitwy.
2. Jutro 8 marca Dzień Kobiet, wszystkim Paniom życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz szacunku i życzliwości.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Litania do św. Józefa i Msza św. o godz. 17.00. W tym dniu rozpoczniemy nowennę do św. Józefa Oblubieńca NMP.
4. W środę po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
5. W piątek Droga Krzyżowa w Kościele parafialnym wyjątkowo o godz. 16.00. poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
6. W sobotę 13.03. o godz. 15.00. zapraszam kandydatów do bierzmowania na spotkanie w kościele.
7. W przyszłą Niedzielę w czasie Mszy świętych rozpoczniemy czas rekolekcji wielkopostnych, które potrwają do środy 17.03.2021r. Plan rekolekcji podam w najbliższą Niedzielę.
8. Od dzisiaj można po Mszy św. nabywać świece na stół wielkanocny, jako symbol troski o najuboższych i potrzebujących. Małe świece w cenie 6zł i świece jajko w cenie 10zł.
9. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na seminarium duchowne i utrzymanie w parafii.
11. W sobotę 20 marca o godz. 12.00. zapraszam do Kościoła w Lutkowie: Ojców rodzin, mężów, młodzież męską na szczególny dzień modlitwy mężczyzn w intencji swoich rodzin przez wstawiennictwo Św. Józefa i Świętej Rodziny.