Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 18.03.2018r.

1. Te ostatnie dwa tygodnie Wielkiego Postu, kierują nasz wzrok w stronę Krzyża. To okazja, aby ten znak naszej wiary i nadziei znalazł się na eksponowanym miejscu w naszym życiu. Aby stał się znakiem chluby rodzinnej i narodowej.

2. Msze św. w tygodniu: Poniedziałek, Starzyce godz. 16.00.
Wtorek, Linówko godz. 16.00; Środa, Długie godz. 17.00.
Czwartek, Lutkowo godz. 16.00.

3. Piątek – Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną przed Wielkanocą od godz. 11.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Linówko i Starzyce o godz. 15.00. Biała i Lutkowo o godz. 16.00. W Długiem Droga Krzyżowa o godz. 17.00. wokół cmentarza i Kościoła, po powrocie do Kościoła Komunia św. Osoby, które chciałyby czytać rozważania poszczególnych stacji proszę aby zgłosiły się do mnie.

4. Gorzkie Żale odprawiane są w Niedziele Wielkiego Postu przed lub po Mszy św.

5. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na remont plebani i utrzymanie. W zeszłym miesiącu złożono na ten cel 890 zł. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary.

6. Serdecznie dziękuję za składanie ofiar w kopertach na AWSD.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. Na Mszę św. przynosimy do poświęcenia palmy z żywych gałązek. Poświęcenia palm dokonamy przy figurce Matki Bożej przed Kościołem w Długiem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.