OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00. Nabożeństwem do NSPJ rozpoczniemy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich dla naszej Archidiecezji. Zapraszam do modlitwy indywidualnej przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy na plebanii.

2. W okresie wakacyjnym odwiedziny chorych z posługą sakramentalną tylko na indywidualne zgłoszenie.

3. W poniedziałek, 1 lipca br. będziemy obchodzić Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Uroczyste Msze św. odbędą się w miejscach związanych z obecnością św. Ottona. Uroczysta Msza św. w każdym z miejsc ottonowych rozpocznie się 1 lipca br. o godz. 18.00. Nasz dekanat Ińsko został przydzielony do Kościoła w Pyrzycach.

4. „40 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę” tradycyjnie wyruszy 29 lipca po Mszy św. o godz. 7.00. z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie.

5. W okresie wakacyjnym w Linówku Msza św. niedzielna będzie sprawowana w sobotę o godz. 17.00. W Niedziele wakacyjne: Biała g. 9.00; Lutkowo godz. 10.15;

Długie godz. 11.15; Starzyce 12.15.

6. Msze św. w dni powszednie według zamówionych intencji.

7. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożej opieki.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.