OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII NIEDZILA ZWYKŁA- 27.06.2021r.

Rozpoczęły się wakacje, dzieciom, młodzieży i dorosłym życzę dobrego wypoczynku. Jednocześnie proszę o przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych obowiązujących na danym terenie. Proszę nie zapominać o Mszy św. w Niedzielę i Święta oraz o porannej i wieczornej modlitwie.

  1. W poniedziałek o godz. 16.30. spowiedź św. dla dzieci, młodzieży i dorosłych w kaplicy na plebanii.

  2. We wtorek 29.06. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

  3. W środę 30.06. o godz. 18.00. rozpoczniemy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z postem w dowolnej formie w intencji: O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji. Adoracja potrwa do czwartku 1lipca do godz. 18.00. Adoracja będzie się odbywać w kaplicy na plebanii. Zachęcam i zapraszam do wspólnej modlitwy adoracyjnej. Modlitwę tą potraktujmy jako duchowe przygotowanie do 30 rocznicy Nawiedzenia kopii obrazu NMP.

  4. W czasie wakacji Msza św. w dni powszednie w kaplicy na plebani. W Niedzielę wg ustalonego planu.

  5. W okresie wakacyjnym odwiedziny chorych tylko na zaproszenie.

  6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

  7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

  8. Zapowiedzi przedślubne: Wolański Sebastian, kawaler, zam. Starzyce i Cetner Aleksandra, panna, zam. Szczecin (2).

  9. Wychodząc z kościoła można wziąć od ministranta kopertę na ofiarę. Za zebrane pieniądze kupimy naszym Strażakom figurę św. Floriana – Patrona strażaków. Będzie poświęcona przez ks. Biskupa w dniu 8 sierpnia.

  10. Od 1 lipca codziennie po Mszy św. będziemy odmawiać modlitwę do św. Anny i Dziesiątkę Różańca św. jako duchowe przygotowanie do odpustu w czasie uroczystości 30 lecia nawiedzenia naszej parafii przez kopię cudownego obrazu Matki Boskiej w Częstochowie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.