Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela zwykła – 07.08.2022r.

1. Trwa miesiąc sierpień, czas abstynencji od napojów alkoholowych. Zachęcam Parafian do podjęcia się tego wyrzeczenia.

2. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są utrzymanie i działalność Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego i na KUL im. św. Jana Pawła II.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18.00. oraz modlitwa o zakończenie wojny w Ukrainie.

4. W sobotę 13 sierpnia rocznica czwartego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Zapraszam na modlitwę różańcową i Mszę św. o godz. 18.00.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę wszelkich łask i opieki Matki Bożej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Nasza Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę jest w połowie drogi. Polecajmy tegorocznych pielgrzymów opiece Matki Bożej w naszej indywidualnej modlitwie.