Ogłoszenia duszpasterskie, XX Niedziela zwykła – 14.08.2022r.

1. Jutro 15.08. uroczystość Wniebowzięcia NMP i Święto Wojska Polskiego, Msze św. sprawowane będą wg planu wakacyjnego niedzielnego.

2. Wczoraj Pątnicy Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę dotarli do celu, zdrowi i bezpieczni. Dziękujemy im za dar modlitwy również za naszą parafię.

3. Rolnikom i wszystkim pracującym na roli, oraz ogrodnikom i pracującym w innych zawodach życzę Bożego błogosławieństwa.

4. Jubilatom i solenizantom życzę Bożej opieki i wstawiennictwa świętych Patronów.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

6. W dniach 22 – 24 września Parafia w Ińsku organizuje wyjazd na pielgrzymkę diecezjalną do Częstochowy po drodze odwiedzając wiele ciekawych i świętych miejsc w naszej Ojczyźnie m.in.: Myślibórz, Legnica, Wambierzyce, Bardo, Kalisz. Przewidywany koszt 650 zł (przejazd, 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 3 śniadania).
W naszej parafii nie będzie organizowana w tym roku pielgrzymka diecezjalna ze względu na wyjazd do Medjugorie. Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce diecezjalnej. Zapisy dzisiaj po Mszy św. i w tygodniu osobiście na plebanii lub telefonicznie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.