Ogłoszenia duszpasterskie – XXI Niedziela zwykła 21.08.2022

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
– w poniedziałek – NMP Królowej, Msza św. o g. 18.00.
– w środę – św. Bartłomieja Apostoła, Msza św. o g. 18.00.
– w piątek – NMP Częstochowskiej, urocz. Msza św. o g. 18.00.
– w sobotę – św. Moniki, Msza św. o g. 16.00.

2. W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek – po Mszy św. odmówimy różaniec.

4. W sobotę w Lutkowie – Msza św. dożynkowa o godz. 14.00.

5. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. W dniach 22-24 września Parafia w Ińsku organizuje wyjazd na pielgrzymkę diecezjalną do Częstochowy. Po drodze odwiedzanie ciekawych i świętych miejsc w naszej Ojczyźnie m.in. Myślibórz, Legnica, Wambierzyce, Bardo, Kalisz Wlkp. Przewidywany koszt 650zł (przejazd, 2 noclegi, 2 obiadokolacje, 3 śniadania). Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce diecezjalnej na Jasną Górę. Pielgrzymka jest to wspaniały czas odnowy i pogłębienia wiary. Czas osobistego spotkania z Bogiem. Zapisy po Mszy św. w poniedziałek, środę i piątek lub telefonicznie. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.