Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela zwykła 04.09.2022r.

1. Dzisiaj o godzinie 14.00 w Kościele w Chociwlu zostanie odprawiona Msza św. Dziękczynna za tegoroczne plony w gminie Chociwel. Do udziału i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.

2. Wczoraj w naszym kościele świętowaliśmy dożynki parafialne. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej uroczystości.

3. W czwartek 8 września, liturgiczne święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msza św. w kościele parafialnym o godz. 10.00.

4. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

5. W przyszłą Niedzielę wyjeżdżam na pielgrzymkę z grupą 50 osób do Medjugorie i Wiednia. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pielgrzymów.

6. Jubilatom i solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i Bożej opieki.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.